Koszyk
Kontakt

Discus Minerals

97,00 zł
Brutto

DISCUS MINERALS - połączenie minerałów i pierwiastków śladowych z najczystszych soli

Rozmiar : 1000ml/900g
Ilość
Dodaj do listy życzeń

Gwarancja bezpiecznych płatności oraz zakupów!

DISCUS MINERALS opakowanie wystarczy na około 6000L -  połączenie minerałów i pierwiastków śladowych z najczystszych soli. Produkt opracowany głównie na potrzeby dyskowców, ale nie tylko, może być również stosowany do wszystkich ryb słodkowodnych. Uzupełnia wszystkie niedobory pierwiastków śladowych i substancji nieorganicznych w wodzie osmatycznej i miękkiej wodzie wodociągowej. W przypadku niedoborów narybek jest zdeformowany, występuje wiele wad ciała, ciemne ubarwienie ryb, powstaje również środowisko podatne na rozwój grzybów.

Korzyści:

  • Zwiększa gotowość do rozmnażania
  • Zapobiega zakażeniom grzybiczym jaj i skóry
  • Poprawia wzrost młodych ryb
  • zapobiega uszkodzeniu skrzeli, ogona i płetw
  • Zawiera wyłącznie czyste minerały, które są konieczne dla zdrowego rozwoju ryby
  • Łatwy w użyciu, szybka zmienia wodę osmatyczną i miękka w wysokiej jakości idelną dla organizmów żywych zamieszkujących nasze akwaria

Uwaga: produkt traci swoje właściwości, jeśli jest przechowywany w wilgotnym miejscu, a stan produktu sypkiego zmienia się w granulowany. 15ml w 100l wody osmatycznej podniesie twardość ogólną (GH) o 3 ° i przewodność o około 150 μS / cm. Opakowanie 300ml wystarczy na przygotowanie 3000L, opakowanie 1000ml na 9000l wody, wiadro 3000ml odpowiednio na 25000l wody osmatycznej.

85 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5903719615419

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Korzystając z witryny, akceptujesz politykę prywatności dostępną tutaj.