Koszyk
Kontakt

Humin fulvic - Oryginalny

60,00 zł
Brutto
Rozmiar : 500ml
Ilość
Dodaj do listy życzeń

Gwarancja bezpiecznych płatności oraz zakupów!

HUMIN fulvic - składa się z wodnych kwasów huminowych i fulwowych otrzymywanych z unikalnego naturalnego źródła wysokiej jakości i koncentracji. Forma organiczna jest znacznie bardziej odpowiednia dla organizmów żywych niż chemicznie ekstrahowane kwasy fulwowe. Kwasy fulwowe od dawna znane są z działania przeciwbakteryjnego i przeciwwirusowego, są najmniejszą frakcją substancji humusowych, mają szczególne znaczenie dla jakości wody. Są rozpuszczalne we wszystkich wartościach pH, są łatwo przyswajalne przez organizmy i mają wysoki potencjał wiązania. To czyni go doskonałym nośnikiem minerałów, witamin i pierwiastków śladowych. Stymuluje układ odpornościowy organizmów. HUMIN fulvic działa również profilaktycznie na choroby przewodu pokarmowego i reguluje metabolizm. HUMIN fulvic wzmacnia procesy obronne i przyspiesza gojenie stanów zapalnych i bakteryjnych. Nadaje się do wszystkich ozdobnych ryb, zwłaszcza dla dyskowców, zbrojników i tetras. Działa jako naturalny nawóz dla roślin wodnych. Leczone ryby ozdobne są znacznie bardziej odporne na infekcje i zarazki, co pomaga zmniejszyć atak grzybów z rodzaju Saprolegnia. HUMIN fulvic to dobra opcja do kąpieli kwarantannowych.

Sposób użycia: raz na tydzień i po każdej podmianie profilaktycznie 2ml na 100L wody, jeśli przeprowadzamy kwarantannę lub po leczeniu 10ml na 100L.

Uwaga: preparat lekko zabarwia wodę na kolor lekko herbaciamy. Przechowywać w ciemnym miejscu, chronić przed dziećmi. Nie do spożycia przez ludzi.

94 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5903719615433

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Korzystając z witryny, akceptujesz politykę prywatności dostępną tutaj.