Koszyk
Kontakt

NITRATE REMOVER clear water

59,00 zł
Brutto
Rozmiar : 250L
Ilość
Dodaj do listy życzeń

Gwarancja bezpiecznych płatności oraz zakupów!

NITRATE REMOVER cleat water

 

Czy chciałbyś zakończyć swój problem z wysokim poziomem azotanów w akwarium?

"Nitrate Remover clear water" to najnowszej generacji materiał filtracyjny przeznaczony do akwarystyki jest przygotowany

do pracy na szybkim przepływie wody. Działa natychmiast  i niezawodnie pierwsze efekty widoczne po 6h a pełna sprawność po 24h.

Produkt z certyfikatem CE, w pełni sprawdzony a producent (AquaClear) to gwarant najwyższej jakości.

Nitrate Remover redukuje wysoki poziom azotanów oraz zapobiega i usuwa niepożądany wzrost glonów.

Zwiększza odpornośc i poprawia kondycje ryb, zmniejsza koszty obsługi akwarium, wydłużając czas między podmianami.

Do wielokrotnego użytku. Po ograniczeniu wydajności należy zregenerować roztworem chlorku sodu (zasada wymiany jonowej)

 

Materiał filtracyjny w worku uniwersalnym, umieść w filtrze. Nadaje się do wielokrotnego użytku dzięki łatwej reaktywacji zwykłym chlorkiem sodu (sól).

Nitrate Remover zmniejsza wysoki poziom azotanów poprzez wymianę jonów. Gdy pojemność zostanie wyczerpana, nic nie zostanie uwolnione do wody.

 

 

Regeneracja

Dodaj 100 gramów chlorku sodu (zwykła czysta sól NaCl) i rozpuścić w 1 litrze zimnej wody z kranu, w przygotowanym roztworze umieścić saszetkę NR na jedną godzinę(produkt po godzinie jest już zregenerowany i gotowy do pracy, z czasem im dłuższa regeneracja tym lepsza sprawność), po tym czasie wyjąć saszetkę i dokładnie umyć pod zimną bieżącą wodą i możemy z niej korzystać ponownie UWAGA !!! Do regeneracji konieczne jest użycie tylko zwykłej soli (NaCl) bez dodatków takich jak jod, wapń itp, np sól do zmywarki, czy w tabletkach do filtrów zmiękczających. Ponieważ substancje te zatykają pory medium filtrującego i zmniejszają jego działanie.

Nie płuczemy w gorącej wodzie.

82 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5903719615242

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Korzystając z witryny, akceptujesz politykę prywatności dostępną tutaj.